Chalupa Velké Karlovice Valašské chalupy
Chalupa Valašské chalupy ubytování Velké Karlovice Aktuální počasí částečně oblačno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 16 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Chalupa Valašské chalupy / Velké Karlovice

Valašské chalupy nabízejí ubytování ve valašském stylu v údolí Pluskovec, v místní části Baďurka ve Velkých Karlovicích, které leží v oblasti Javorníků.

Areál valašských chalup se může stát cílem vaší letní či zimní dovolené a je připraven poskytnout také dobré zázemí pro pořádání školení, konferencí i rodinných oslav. Součástí areálu je sauna a venkovní krb s grilovacími potřebami. Novinkou je whirpool s vlastním barem a potřebným zázemím.

Valašské chalupy ubytování
V poetické krajině máte na výběr z šesti plně vybavených chalup s celkovou kapacitou 28 lůžek a 19 přistýlek. Pro Vaše pohodlí elektrické vytápění, ale i kachlová kamna na dřevo. V každé chalupě je umístěn minibar. Bezdrátový internet v ceně. 

Ubytování je dovoleno i s domácím mazlíčkem (mimo chalupu "Na rozcestí" 6+6), a to za 50 Kč / den, s platným očkovacím průkazem. 

Dovolená Beskydy Velké Karlovice Valašské chalupy
Zavítejte do Velkých Karlovic. V létě se nabízí možnost rybolovu. Značené cesty pro turisty a síť cyklotras Vás provedou krásnou krajinou. Za návštěvu stojí Karlovické muzeum, kostel Panny Marie Sněžné, prales Razula, Valašské muzeum v přírodě v nedalekém Rožnově pod Radhoštěm, Pustevny, Radhošť, ale také aquapark ve Frenštátě pod Radhoštěm, Technické muzeum Tatra Kopřivnice ... .
V případě, že si pobyt ve valašských chaloupkách naplánujete až na zimu, pak si můžete užít nejen zimní sporty. Jen 500 metrů od chalup se nachází lyžařský areál Kyčerka, další lyžařské areály Pustevny, Soláň, Kasárny. Stejně jako skiareál Kyčerka, tak i výborná valašská stylová hospoda Kyčerka je vzdálená od chalup 500 metrů.

Ubytování Velké Karlovice Valašské chalupy
Chalupa Na rozcestí má 6+6 lůžek. Nově zrekonstruovaná valašská chalupa Velké Karlovice 769, je částečně podsklepená - sauna, obytné podlaží, obyvatelné podkroví a menší prostory pro spaní v podkrovních prostorech. Na pozemku je zrekonstruován i bývalý hospodářský objekt, který slouží jako whirpool. V zahradě je částečně otevřené venkovní posezení s grilem a místnost pro kola. V jižní části zahrady je orientovaná převážná část klidové zóny s venkovním posezením a zděným krbem.

Chalupa E se 4+4 lůžky. V chalupě jsou dva samostatné apartmány 2+2 (dětská postýlka) a 2+1,5, každý se samostatným vchodem, vlastní vybavenou kuchyňkou atd. V areálu je venkovní krb s posezením pro 8 osob a dětský koutek (pískoviště, houpačky). V přízemí je společenská místnost s krbem a sauna.

Chalupa A 4+3 lůžka a chalupa B 4+2 lůžka tvoří dvojdomek. Lokalita: Baďurka, Velké Karlovice 772. Stejně jako v ostatních chalupách i v těchto je moderně vybavená kuchyňka s nádobím, myčka na nádobí, lednička, mrazák, sporák (sklokeramická deska + horkovzdušná trouba), mikrovlnka, varná konev, rádio, žehlička+žehlící prkno. Koupelna s vanou / sprchou, automatickou pračkou a WC. Obývací pokoj s TV+SAT, kachlovými kamny a možností 2 přistýlek. Chalupa A - v ložnici je také dětská postýlka.

Chalupa C Počet lůžek: 2+2 Lokalita: Baďurka, Velké Karlovice 772 Přízemí: vchod, chodba. 1. patro: vybavená kuchyňka. Koupelna se sprchou, automatickou pračkou a WC. Obývací pokoj s TV+SAT, kachlovými kamny a možností 2 přistýlek. Podkrovní spaní pro 2 osoby.

Chalupa D 8+2 lůžek, Baďurka Velké Karlovice 772. Přízemí: chodba, lyžárna, vybavená kuchyňka. Obývací pokoj s TV+SAT a kachlovými kamny. WC s umyvadlem. 1. patro: 2 ložnice, každá se dvěma lůžky a TV, postýlka, dětský koutek, menší postel pro děti. Koupelna s vanou, sušička prádla a WC. 2. patro: 2 ložnice, každá se dvěma lůžky a TV, koupelna s vanou, automatickou pračkou a WC. K dispozici je malý dětský koutek – hračky na písek, uloženy v bedýnce a grilovací kout.

Chalupa Velké Karlovice Valašské chalupy - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenChalupa Velké Karlovice Valašské chalupy - K hotelu přísluší parkovištěChalupa Velké Karlovice Valašské chalupy -  je k dispozici připojení na internetChalupa Velké Karlovice Valašské chalupy -  je k dispozici letní terasaChalupa Velké Karlovice Valašské chalupy - Televize umožňuje příjem satelitních programůChalupa Velké Karlovice Valašské chalupy - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouChalupa Velké Karlovice Valašské chalupy - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouChalupa Velké Karlovice Valašské chalupy - Pokoje jsou vybaveny televizorem